REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Wrocław: Ruszyła rozbiórka zakładów na Księżu Małym. Powstanie tam N-Park [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Ruszyła rozbiórka zakładów na Księżu Małym. Powstanie tam N-Park [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper Napollo kupił teren w rejonie ulic Karwińskiej, Krakowskiej i Opolskiej w ubieg...
Otworzono oferty w przetargu na budowę odcinka drogi ekspresowej S11 Oborniki – Poznańartykuł
Pokaż artykuł
Otworzono oferty w przetargu na budowę odcinka drogi ekspresowej S11 Oborniki – Poznań
Osiem ofert wpłynęło w przetargu na zaprojektowanie i budowę 22-kilometrowego odcinka S11 Oborniki – Poznań wraz z obwodnicą Obornik. Inwestycja realizowana będzie w latach 2024-2028 w ramach Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 r. W pierwszej połowie przyszłego roku planujemy podpisanie umowy z wykonawcą.
[śląskie] KIK oraz ING dopełniają Retail Park Karpacka w Bielsku-Białejartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] KIK oraz ING dopełniają Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej
Sieć z odzieżą pod marką KiK oraz odział banku ING uzupełnili listę najemców w Retail Park Karpacka...
[śląskie] Müller – Die lila Logistik zostaje w SEGRO Logistics Park Gliwiceartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Müller – Die lila Logistik zostaje w SEGRO Logistics Park Gliwice
W wyniku renegocjacji umowy najmu Müller – Die lila Logistik Polska przedłużyła umowę na terenie SEG...
[śląskie] Fabryka maszyn przemysłowych powiększyła powierzchnię najmu w Panattoni Park Sosnowiecartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Fabryka maszyn przemysłowych powiększyła powierzchnię najmu w Panattoni Park Sosnowiec
Firma DSV Solutions przedłużyła i rozszerzyła umowę najmu w parku magazynowym Panattoni Park Sosnowi...
[śląskie] Kolejna inwestycja Panattoni w Sosnowcu. Powstanie Panattoni Park Sosnowiec IIartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Kolejna inwestycja Panattoni w Sosnowcu. Powstanie Panattoni Park Sosnowiec II
Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, realizuje kolejne centrum dystryb...
[śląskie] Galeria Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej zyskuje nowego najemcęartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Galeria Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej zyskuje nowego najemcę
Sieć TEDi dołącza do grona najemców w Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej. Marka oferująca produkt...
[śląskie] Racibórz i Śląskie: wspólna inwestycja drogowaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Racibórz i Śląskie: wspólna inwestycja drogowa
Miasto Racibórz oraz Województwo Śląskie podpisały porozumienie w sprawie przygotowania projektu bud...
[Katowice] O przyszłości komunikacji tramwajowejartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] O przyszłości komunikacji tramwajowej
Na spotkaniu zespołu. ds. publicznego transportu zbiorowego w województwie śląskim rozmawiano o rozw...
Koleją z Tarnowskich Gór i Zawiercia bezpośrednio na lotnisko. Trwają prace na linii 182artykuł
Pokaż artykuł
Koleją z Tarnowskich Gór i Zawiercia bezpośrednio na lotnisko. Trwają prace na linii 182
Od początku roku trwają prace budowlane związane z rewitalizacją linii kolejowej nr 182 Tarnowskie G...
N-Park w Tarnobrzegu w pełni skomercjalizowany. Wkrótce otwarcieartykuł
Pokaż artykuł
N-Park w Tarnobrzegu w pełni skomercjalizowany. Wkrótce otwarcie
N-Park w Tarnobrzegu – największy obiekt w portfolio Napollo, jest już w 100% skomercjalizowany. Otwarcie obiektu o powierzchni prawie 23 000 mkw. GLA planowane jest na październik.
W Centrum Handlowym Karolinka zostanie otwarty pierwszy w Opolu klub fitness i siłownia sieci Xtreme Fitness Gymsartykuł
Pokaż artykuł
W Centrum Handlowym Karolinka zostanie otwarty pierwszy w Opolu klub fitness i siłownia sieci Xtreme Fitness Gyms
25 marca br. w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu rozpoczyna działalność siłownia sieci Xtreme Fitness Gyms. Zajmujący powierzchnię blisko 1000 mkw. klub, oferuje 8 stref treningowych wyposażonych w sprzęty marek premium, zajęcia grupowe oraz indywidualne. Klubowicze mogą skorzystać z opieki instruktora klubu, usług platformy treningowej VOD, aplikacji mobilnej i autorskiego treningu HIIT.
Setki nowych miejsc pracy! Polska firma z branży elektronicznej inwestuje w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy! Polska firma z branży elektronicznej inwestuje w Gdańsku
Kolejna firma z branży elektronicznej inwestuje w Gdańsku. W przyszłym tygodniu polska spółka Elhurt EMS oficjalnie otworzy nowy zakład produkcyjny, o powierzchni ponad 10 500 metrów kwadratowych, który powstał przy ul. Rakietowej w Gdańsku. Nowa inwestycja znacząco zwiększy możliwości produkcyjne firmy, pozwalając jej sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów. Docelowo powstaną setki nowych miejsc pracy.
CentrumRowerowe.pl otworzyło salon stacjonarny w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
CentrumRowerowe.pl otworzyło salon stacjonarny w Krakowie
Spółka Dadelo S.A., właściciel platformy e-commerce CentrumRowerowe.pl, kontynuuje strategię rozwoju sprzedaży omichannelowej. 23 października w Krakowie otworzył najnowszy salon stacjonarny marki – nowoczesny obiekt o powierzchni 3 000 metrów kwadratowych., łączący funkcje ekspozycyjne, testowe i serwisowe.
Przebudowa peronów stacji Zawiercie poprawi komfort korzystania z koleiartykuł
Pokaż artykuł
Przebudowa peronów stacji Zawiercie poprawi komfort korzystania z kolei
Przebudowa peronów stacji Zawiercie poprawi komfort korzystania z kolei. Nowe urządzenia i cyfrowe systemy sterowania usprawnią zarządzanie ruchem kolejowym na stacji. Zwiększy się bezpieczeństwo podróży oraz przewozu towarów. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na zaprojektowanie i wykonanie prac. Wartość zadania to ponad 90 mln zł ze środków budżetowych.
Polskie Sieci Elektroenergetyczne otrzymają 1,3 mld zł z KPO na siedem inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Polskie Sieci Elektroenergetyczne otrzymają 1,3 mld zł z KPO na siedem inwestycji
Siedem projektów inwestycyjnych polegających na budowie lub modernizacji linii przesyłowych zostanie dofinansowanych ze środków bezzwrotnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Łączna kwota dofinansowania to blisko 1,3 mld zł.
PSE zakończyły budowę jednej z kluczowych inwestycji infrastrukturalnych w południowej Polsceartykuł
Pokaż artykuł
PSE zakończyły budowę jednej z kluczowych inwestycji infrastrukturalnych w południowej Polsce
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zakończyły realizację strategicznego projektu inwestycyjnego pn. „Budowa stacji elektroenergetycznej 220/110 kV Nysa wraz z wprowadzeniem linii 220 kV Ząbkowice – Groszowice”. To jedna z kluczowych inwestycji infrastrukturalnych w południowej Polsce, która znacząco poprawi bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej oraz stworzy warunki do dalszego rozwoju gospodarczego regionu.
Wrocławski deweloper wybuduje na Szczepinie budynek wielorodzinnyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocławski deweloper wybuduje na Szczepinie budynek wielorodzinny
PCG, spółka funkcjonująca na wrocławskim rynku już dziesięć lat, planuje swoją pierwszą inwestycję n...
[Wrocław] Ponad dwadzieścia budynków wielorodzinnych ma stanąć na Muchoborze Wielkimartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ponad dwadzieścia budynków wielorodzinnych ma stanąć na Muchoborze Wielkim
Pomiędzy ulicami Gagarina i Kunickiego, blisko Podolskiej, prawdopodobnie powstanie ogromne osiedle....
Wrocław: PKP sprzedają teren na styku Maślic i Stabłowic. Pod nowe osiedleartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: PKP sprzedają teren na styku Maślic i Stabłowic. Pod nowe osiedle
Zainteresowani nieruchomością przy ulicy Starobielawskiej muszą liczyć się z wydaniem co najmniej pr...
REKLAMA